wortex-bis panorama

Firma WORTEX-BIS powstała w 1997 roku a jej założycielem i właścicielem jest Piotr Borowski.

Biuro firmy mieści się w Warszawie, natomiast zakład produkcyjny położony jest na Ziemi Wielkopolskiej w miejscowości Koło.

Program produkcyjny firmy obejmuje bogaty asortyment rur i kształtek z tworzyw sztucznych przeznaczonych głównie do budowy sieci telekomunikacyjnych, energetycznych i kanalizacji wodociągowych oraz zawiera możliwości wykonania różnorodnych profili przeznaczonych m.in. dla potrzeb reklamy lub innej działalności gospodarczej.

W chwili obecnej firma jest liczącym się na rynku przedsiębiorstwem produkcyjnym w branży tworzyw sztucznych i brała udział w wielu przedsięwzięciach w zakresie dostawy rur do budowy dróg, mostów i autostrad na terenie całego kraju.

Ponadto współpracujemy z kontrahentami m.in. z krajów Unii Europejskiej oraz Skandynawii.

Dzięki wieloletniej pracy zdobyliśmy dużą praktykę i niezbędną wiedzę, które pozwalają sprostać wysokim wymaganiom stawianym nam przez naszych partnerów handlowych.

W procesie produkcji współpracujemy z doświadczonymi fachowcami z bardzo dobrym przygotowaniem techniczno-zawodowym stale podnoszącymi swoje kwalifikacje i umiejętności.

Firma WORTEX-BIS pracuje zgodnie z wymogami systemu zarządzania jakością i posiada certyfikat PN-EN ISO 9001:2001 a wyroby produkowane w zakładzie posiadają wymagane atesty i aprobaty.

Szanowni Państwo, dziękując za odwiedzenie naszej strony serdecznie zapraszam do podjęcia współpracy lub zadawania pytań, które pozwolą na pełniejsze uzupełnienie podanych informacji i rozwianie ewentualnych wątpliwości.

Pozostaję w szacunku
Piotr Borowski

 

Zapraszamy do zapoznania się z filmem o naszej firmie:

PREZENTACJA FIRMY 1

PREZENTACJA FIRMY 2